Półkolonie w Łodzi – półkolonie z muzyką dla dzieci i młodzieży

Półkolonie muzyczne w Łodzi
Dziecko grające na pianinie, fot. nightowl, Pixabay.com

Muzykowanie przedłuża życie – tak mówią naukowcy badający wpływ muzyki na życie i zdrowie człowieka. Choćby z tego powodu warto uczyć dzieci gry na instrumentach. Doskonałą okazją do tego, by dzieci zrobiły pierwsze kroki w swojej muzycznej edukacji są półkolonie muzyczne, rokrocznie organizowane w szkole muzycznej Yamaha w Łodzi.

W czasie tygodniowego turnusu (bo tyle trwają półkolonie w szkole muzycznej w Łodzi, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) dzieci mają możliwość poznania podstaw gry na gitarze, pianinie (lub keyboardzie), a także odbyć swoje pierwsze zajęcia z nauki śpiewu – wokalu. W ciągu tych kilku dni dzieci przygotowują się do prawdziwego pierwszego występu publicznego, bowiem półkolonie kończy wspólny występ artystyczny, a jego głównymi bohaterami są dzieci biorące udział w półkoloniach.

Dzieci w czasie półkolonii muzycznych przez cały dzień są pod opieką doświadczonych opiekunów, a także doświadczonych nauczycieli, na co dzień kształcących uczniów w tej łódzkiej szkole muzycznej. A nad tym, by dzieci nie były głodne czuwa popularna restauracja, która przygotowuje catering (m.in. dwudaniowy obiad i podwieczorek).

Gorąco zachęcamy do zainteresowania się ofertą półkolonii muzycznych w Łodzi. Zajęcia odbywają się w szkole muzycznej Yamaha (przy ul. Milionowej 55 w Łodzi).

Więcej informacji na temat półkolonii: http://szkolamuzycznalodz.pl/polkolonie-lodz/

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*